Sortiment zboží
Značky
Odkazy
Detail zboží
ALC 60 kapslí Scitec

ALC 60 kapslí Scitec

Naše cena: 350 Kč Běžná cena: 400 Kč
Sleva: 13%
Výrobce: Scitec


Toto zboží je vyprodáno a již nelze objednat!
Popis produktu ALC 60 kapslí Scitec:
ALC - Acetyl L-karnitin je ester L-karnitinu.

Využití v redukčních dietách - super spalovač
Tato látka je v této formě podstatně účinnější, než modifikace L-karnitin. I při podstatně nižší dávce pomáhá intenzivnějšímu transportu mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes membránu mitochondrií. V praxi to znamená, že při stejné svalové práci je tělo pomocí ALC schopno využít několikanásobně více uložených tukových zásob jako paliva při aerobní činnosti nebo svalovém tréninku, než je běžné u těchto aktivit bez užívání ALC.
Doporučené dávkování: 1 kapsle ráno na lačno a 1-2 kapsle 30 min. před tréninkem. V netréninkový den doporučujeme užívat ráno na lačno a v 15 hodin vždy 1 kapsli.

Využití v silovém tréninku
Schopnost ALC silně podporovat produkci testosteronu je dobře známá. Acetyl L-karnitin v lidském organismu pomáhá zvyšovat hladinu přirozeného testosteronu. Činnost ALC ještě nekončí. V průběhu tréninku se zvyšuje v organismu hladina katabolických hormonů. Se stoupající hladinou těchto hormonů klesá hladina testosteronu, což má za důsledek pokles silové úrovně. ALC je schopen snižovat hladinu katabolických hormonů a tím má i antikatabolický účinek. Stálým užíváním ALC je možno zvyšovat přirozenou hladinu testosteronu a současně snižovat vysokou hladinu katabolických hormonů.

Doporučené dávkování: denně 2 kapsle 30 min před tréninkem

Složení: 1 kapsle obsahuje 250mg ALC, plnící látku a želatinový obal

ALC neužívejte po 15 hodině, může narušit proces usínání. ALC silně působí na spalování tuků a může zlepšit mentální funkce.

Výrobek není určen pro děti.
Vyhledávání
Nákupní koąík
Nákupní košík je prázný
Zobrazit koąík
Nejprodávanějąí
Energetické balanční náramky pro rovnováhu organismu. Pronájem tiskáren pro každou firmu.